Заяєв: нинішні зірочки "Динамо" - ніхто у футболі

Анатолій Заяєв виступив з критикою на адресу Артема Мілевського, Станіслава Богуша, Євгена Хачеріді та Андрія Ярмоленка.

Заслужений тренер України Анатолій Заяєв вважає, що головному тренеру київського "Динамо" Валерію Газзаєву зараз прийдеться дуже важко.

"Недавній поєдинок Ліги чемпіонів між "Динамо" та "Інтером", став тим лакмусовим папірцем, за яким можна судити про стан справ у київському клубі сьогодні, – вважає Заяєв. – І, на жаль, не дивлячись на всі недавні захоплення, коли підопічні Валерія Газзаєва виносили в чемпіонаті України суперників, нинішня картина аж ніяк не оптимістична. А поразка від італійського клубу стала не випадковістю, як говорять сьогодні, а продовженням неподобства, яке ми спостерігаємо з перших же матчів сезону".

У грі проти "Інтера" "Динамо" виглядало смішно. Якщо не сказати більше. Я ще кілька днів не міг прийти в себе, раз по раз прокручуючи в думках побачений "цирк". Посміхатися не хотілося, це було дуже сумно...

Захисники "Динамо" – молоді хлопці Євген Хачеріді і Андрій Ярмоленко – абсолютно тактично безграмотні, вони грають незрозуміло як, і "завдяки" ним постійно виникають пожежі біля воріт, а вони вже представляють себе зірками. Та які вони зірки? Вони – ніхто!

Мені щиро шкода Валерія Газзаєва, тому що він змушений оперувати тими кадрами, які у нього є, а завдання потрібно вирішувати вже зараз. З такими "орлами" зробити це буде дуже і дуже важко...

А воротар? Станіслав Богуш випадково потрапив до "Динамо" із Запоріжжя, і на перших порах, на емоціях, ще якось грав. Тим більше, що був травмований Олександр Шовковський, та й Юрій Сьомін йому повністю довіряв. Але в нинішньому сезоні ми бачимо його справжній клас, точніше його відсутність. Знаєте, складається враження, що у цього хлопця руки короткі, інакше як пояснити те неподобство, яке він демонструє на останньому рубежі? Він підвів "Динамо" в матчі проти "Шахтаря", провалився і з "Інтером"...

Залишається тільки чекати і вірити, що Олександр Шовковський повернеться на поле якомога швидше. На жаль, інших альтернатив у киян сьогодні немає, і ким замінити цього великого воротаря, коли він повісить рукавички на цвях і завершить кар'єру – невідомо.

Не біжить Артем Мілевський... Але його продовжують носити на руках і робити з нього якусь прийму. Моляться на нього. Та чого він добився? У "Динамо", крім Олександра Шовковського, який зараз не може допомогти команді, є один справжній лідер – Андрій Шевченко. Він – справжній патріот, справжня зірка. У свої 33 роки він робить більше, ніж усі ці "зірочки", які молодші за нього на десять років! Ось з кого слід брати приклад! Але, як це не сумно, Артем Мілевський та його товариші ніколи навіть поруч не встануть поруч з цією Людиною".

Читайте також:

"Мілан" цікавиться чотирма футболістами "Динамо"

Футболіст "Інтера" образив фанатів "Динамо"

Газзаєв: "Динамо" буде битися, а там як карта ляже

Суркіс: треба викоренити хворобу київського "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: