Збірна Англії обіграла Колумбію по пенальті  і останньою вийшла в 1/4 фіналу Чемпіонату світу

Востаннє "Три Леви" грали в 1/4 фіналу Мундіаля у 2006 році.

Збірна Англії у серії пенальті обіграла команду Колумбії в матчі 1/8 фіналу Чемпіонату світу-2018Основний час і овертайми завершилися з рахунком 1:1, а у серії пенальті англійці перемогли - 4:3.

На 54-й хвилині Карлос Санчес притримав руками Гаррі Кейна у штрафному колумбійців, арбітр без вагань вказав на "точку". Після тривалих суперечок та кількох карток, Кейн пробив 11-метровийточно по центру, Давид Оспіна впав ліворуч. Кейн продовжує лідирувати у гонці бомбардирів вже із 6-ма голами.

Англійці були ближчі до ще одного голу, однак на 90+3-й хвилині Йєррі Міна зіпсував свято англійським фанатам, зрівнявши рахунок після кутового.

Переможця не з'ясували в екстратаймах. У серії післяматчевих пенальті Давид Оспіна потягнув  удар Джордана Хендерсона. А Матеус Урібе влучив у поперечку. Джордан Пікфорд відбив удар Карлоса Бакки, а переможну крапку поставив Ерік Дайєр.

КОЛУМБІЯ - АНГЛІЯ - 1:1 (3:4). СТАТИСТИКА МАТЧУ І ПІСЛЯМАТЧЕВІ ПЕНАЛЬТІ

За право зіграти у півфіналі Англія посперечається із Швецією, яка раніше вибила Швейцарію. Матч відбудеться 7 липня.

Зазначимо, що англійці грали у чвертьфіналі на ЧС-2006. У 2010 році "Три Леви" зупинилися в 1/8 фіналу, а у 2014 вилетіли з групового етапу.

Англійці можуть вийти в 1/2 фіналу Мундіалю вперше за 28 років. У 1990-му вони посіли четверте місце.