Збірна Бельгії знову не залишила шансів учаснику ЧС-2018

"Дияволи" впевнено себе почувають перед Мундіалем.

Збірна Бельгії у контрольному спарингу розгромила Коста-Рику з рахунком 4:1.

Першими у цій зустрічі відзначилися саме футболісти Коста-Рики - Брайан Руїс після помилки від суперника відправив м'яч першим ж дотиком точно у кут воріт. Цей гол був забитий на 24 хвилині.

Бельгія відігралася вже за сім хвилин - Дріс Мертенс вдало зреагував на удар від Едена Азара та скорегував ігровий знаряд точно за призначенням. Перед самою перервою бельгійці все ж зуміли вийти вперед у цій зустрічі - Ромелу Лукаку спокійно переправив м'яч у ворота після навісу від все того ж Мертенса.

Ромелу Лукаку святкує гол
Reuters

На початку другої половини зустрічі "дияволи" втретє засмутили голкіпера Коста-Рики - Лукаку завдяки точному удару головою оформив дубль після передачі з флангу від Насера Шадлі, який щойно вийшов на заміну.

Добили свого суперника бельгійці на 64 хвилині протистояння - Міші Батшуайї відправив м'яч у порожні ворота після пасу від Лукаку.

Таким чином, розібравшись з Коста-Рикою, Бельгія продовжила громити опонентів, які зовсім скоро зіграють на ЧС-2018. Раніше вони розібралися з Саудівською Аравією (4:0) та Єгиптом (3:0). Сама Бельгія на Мундіалі зіграє з Панамою (18 червня), Тунісом (23 червня) та Англією (28 червня). Що стосується Коста-Рики, то на світовій першості їхніми опонентами будуть Сербія (17 червня), Бразилія (22 червня) та Швейцарія (27 червня).

У іншому товариському матчі Сенегал впевнено здолав Південну Корею з рахунком 2:0.