Збірна – до Німеччини, Печеров – до НБА

У турнірі в Німеччині не зможуть взяти участь лідери національної збірної Артур Дроздов, Сергій Ліщук та Олексій Печеров.

Печеров
Олексій Печеров уклав контракт з клубом НБА "Вашингтон Візардз" (Фото - СПОРТ.com.ua)
На початку серпня баскетбольна збірна Україні розпочне боротьбу за останню вакантну путівку на чемпіонат Європи-2007. А вже сьогодні команда Віталія Лебединцева перевірить свої сили на товариському турнірі у Німеччині, де окрім господарів змагань посперечається з командами Литви та Японії.

Керманич українських баскетболістів налаштовує своїх хлопців лише на перемогу, проте повністю розкрити у Німеччині свій потенціал вітчизняній збірній буде далеко не просто. Справа в тому, що перший етап підготовки наші хлопці проводять без трьох своїх лідерів. 

Баскетбол
Артур Дроздов та Сергій Ліщук отримали можливість трохи відпочити після виснажливого сезону, а Олексій Печеров саме зараз вирішує свої справи у НБА. 

До речі, сьогодні стало відомо, що з Печеровим підписав контракт клуб Національної баскетбольної асоціації "Вашингтон". Екс-баскетболіст БК «Київ» за два роки одержить 2,7 млн. доларів. Контракт Печерова передбачає подовження угоди на два роки.

До Печерова за клуби НБА грали такі українські баскетболісти - Олександр Волков, Станіслав Медведенко і Віталій Потапенко.

Повертаючись до справ української збірної, додамо, що через проблеми зі здоров’ям відмовилися від участі у турнірі і двоє Олександрів - Раєвський та Скутельник

Через проблеми із оформленням візи у Німеччині не допоможе головній команді країни Ігор Локтіонов.

В результаті, на вищезазначених змаганнях українська баскетбольна команда буде представлена лише десятьма виконавцями.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: