Збірна Хорватії зуміла дотиснути Косово та посунути з першого місця Україну

Тепер саме хорватська команда очолює групу.

Збірна Хорватії все ж дотиснула головного аутсайдера групи - збірну Косово у грі 7-го туру відбіркового етапу до чемпіонату світу.

Слід зазначити, що цей поєдинок мав відбутися ще 2-го вересня, проте, головний арбітр зустрічі прийняв рішення перенести матч з причини поганих погодних умов.

Таким чином, команди догравали матч, починаючи з 27-ї хвилини, на якій і було призупинено гру. "Картаті" зуміли вирвати три бали завдяки зусиллям гравця київського "Динамо" Домагоя Віди, який вдало розпорядився м'ячем на 74-й хвилині зустрічі.

Перегравши Косово, хорватська команда повернула собі перше місце у групі, яке добу утримовала збірна України після перемоги із рахунком 2:0 над збірною Туреччини. Після 7 зіграних турів в активі збірної Хорватії 16 залікових балів, що на два більше, ніж у "синьо-жовтих", які йдуть другими. Косово так і залишилося з одним пунктом у своєму доробку.