Збірна Іспанії в історичному матчі завдала нищівної поразки Хорватії

Фіналіст Чемпіонату світу добряче облажався.

Збірна Іспанії влаштувала "теплий прийом" у Лізі націй фіналісту ЧС-2018 - збірній Хорватії.

Команда Луїса Енріке відвантажила у ворота "картатих" шість "сухих" голів.

"Фурія Роха" відкрила рахунок на 24 хвилині протистояння - Сауль Ньігес вдало замкнув передачу від Даніеля Карвахаля.

Сауль Ньїгес забиває гол
Reuters

За дев'ять хвилин господарі подвоїли свою перевагу - Марко Асенсіо вдався потужний постріл з-за меж штрафного точно у кут воріт. Зазначимо, що у цій ситуації серйозної помилки припустився голкіпер хорватів Ловре Калініч, який втратив ворота, вибираючи позицію.

На 35 хвилині іспанці довели справу до розгрому, і знову головною дійовою особою виступив Асенсіо. Півзахисник "Реала" потужно пробив у поперечину здалеку, ігровий знаряд відлетів у спину Калінічу, а потім залетів у ворота.

Асенсіо та Рамос, збірна Іспанії
Reuters

Цікаво, що до того, як Іспанія забила свій перший гол, гості втратили декілька чудових можливостей для взяття воріт Давіда Де Хеа.

У другій половині зустрічі побиття головної сенсації Мундіалю продовжилося. Родріго Морено, після передачі від Асенсіо, точно пробив поміж ніг Калінічу, зробивши таким чином рахунок на табло вже 4:0.

На 57 хвилині Серхіо Рамос вп'яте змусив воротаря збірної Хорватії витягати м'яча з сітки своїх воріт. Захисник виграв боротьбу на другому поверсі та переправив м'яч точно за призначенням.

Остаточну крапку в грі поставив Іско, який на 70 хвилині протистояння другим дотиком відправив м'яч у верхній кут. Після цієї перемоги збірна Іспанії набрала вже шість балів. Англія та Хорватія, своєю чергою, поки без очок.

Зазначимо, що у цьому матчі дебютували за іспанців Дані Себальос та Хосе Гайя. А хорват Іван Ракитич провів 100 зустріч у футболці національної команди. Для збірної Хорватії ця поразка стала найбільшою в історії.