Збірна України не змогла помститися Словаччині у відборі до Євро-2016

Україна не змогла переграти Словаччину / Фото: УЄФА

Команди грали відкрито, але не забили жодного голу в матчі.

У Жиліні завершився поєдинок між національними збірними Словаччини та України в рамках відбору до Євро-2016.

Підопічні Михайла Фоменка не змогли переграти суперника, а матч завершився з рахунком 0:0.

Зазначимо, що перша зустріч в Києві закінчилася перемогою словаків з рахунком 1:0.

У першому таймі "синьо-жовті" мали лише один гольовий момент, коли Ярмоленко не зумів точно пробити по воротах на 19-й хвилині зустрічі.

Словаки ж з самого початку зустрічі агресивно атакували та буквально тероризували оборону України. Кілька відмінних моментом мав найнебезпечніший гравець господарів Гамшик, проте свої ворота на замку залишав Пятов, впевнено відбиваючи постріли суперника.

У другому таймі гра пройшла в схожому руслі. Обидві команди наполегливо атакували, проте, кожній з них не вистачало останнього штриха для взяття воріт суперника. Так, для голу на 74-й хвилині Кравцю не вистачило холоднокровності. Обігравши кілька захисників, він кинувся на ворота словаків, проте не зумів точно пробити.

У результаті, матч завершився без забитих м'ячів. Україна як і раніше займає третє місце в групі, а Словаччина - друге.