Збірна України обіграла Францію на старті Євро-2018

Українці забили переможний гол під кінець гри.

17-го липня збірна України стартувала на молодіжному Чемпіонаті Європи серед команд U-19. Першим суперником "синьо-жовтих" стала команда Франції. Українці перемогли з рахунком 2:1.

Георгій Цитаішвілі вивів наших уперед на 13-й хвилині. Рафік Гітан відновив перитет на 23-й. А перемогу українцям приніс Сергій Булеца, відзначившись на 86-й хвилині.

Після першого туру Україна перебуває на другому місці Групи В. Лідер – Англія, у якої більше забитих м’ячів.

Наступні матчі збірної України

20 липня

18:30 Україна – Англія

23 липня

18:30 Україна – Туреччина

Турнір триватиме до 29 липня.

У півфіналах переможець групи А зіграє з володарем другого місця в групі В і навпаки. Команди, які стануть третіми у двох групах, зійдуться в стиковому матчі.

Півфіналісти і переможець стикового матчу отримають путівки у фінальну стадію Чемпіонату світу-2019 в Польщі серед юнаків до 20 років.