Збірна України поступилася Ісландії та погіршила свої шанси на вихід до чемпіонату світу

Тепер все буде вирішуватися в останніх двох турах.

Збірна України поступилася на виїзді збірній Ісландії у матчі 8-го туру відбіркового раунду до чемпіонату світу 2018 року із рахунком 0:2.

Слід зазначити, що ісландці забезпечили собі три бали завдяки дублю у виконанні Гільфі Сігурдссона у другому таймі.

Спочатку капітан господарів вдало зіграв на добиванні на 47-й хвилині матчу після сейву від Андрія Пятова. Подвоїла власний рахунок збірна Ісландії на 66 хвилині, коли Сігурдссон вдало поклав м'яч у кут з меж штрафного майданчику після передачі від партнера.

Збірна України мала потужну підтримку у Рейк'явіку, завдяки 12-му гравцю. Українські вболівальники "Вірні збірній" прилетіли до столиці Ісландії, щоб підтримати команду та вразити суперника яскравою ходою.

Уболівальники в Ісландії

За півтори години до гри "Вірні збірній" пройшлися фан-маршем до стадіону, а потім фантастично вболівали на трибунах, попри холоднечу. Частина вболівальників прилетіла разом із командою в одному літаку - вперше в історії українського футболу. Подорож було організовано за підтримки преміум-спонсору Національної збірної команди України з футболу – компанії "Перша приватна броварня".

Таким чином, поступившись ісландській команді, "синьо-жовті" опустилися на третій рядок у турнірній таблиці. В активі підопічних Андрія Шевченка залишилось 14 пунктів. Хорватія та Ісландія, які розташовуються на 1 та 2 місці відповідно, мають на два бали більше.

Свій наступний матч команда Андрія Шевченка проведе 6-го жовтня на виїзді проти Косово.