Збірна України у вольовому стилі перемогла Словаччину у товариській грі

"Синьо-жовті" показали дуже хорошу гру у другому таймі.

Збірна України здолала у товариському матчі збірну Словаччини із рахунком 2:1.

Слід зазначити, що команда Андрія Шевченка пропустила першою - Лукаш Штетіна на 10-й хвилині вдало замкнув подачу з флангу у виконанні партнера по команді. Тим не менш, господарі знайшли в собі сили не тільки зрівняти рахунок, але й вирвати перемогу.

Спочатку Андрій Ярмоленко, після пасу від Марлоса, з близької відстані переграв воротаря словацької команди, зробивши таким чином рахунок на табло 1:1. Вже у другому таймі сольний прохід від Євгена Коноплянки та його точний удар у кут принесли перемогу нашій команді - 2:1.

Таким чином, перегравши Словаччину, українська команда на мажорній ноті завершила 2017 рік. Нагадаємо, що "синьо-жовті" не зуміли пробитися на чемпіонат світу, який у 2018 році прийме Росія.