Збірна України відігралася з 0:2 і вирвала путівку у плей-оф Євро-2018 з футзалу

Петро Шотурма приніс команді перемогу.

Збірна України стартувала на чемпіонаті Європи з футзалу із нелегкої перемоги над командою Румунії 3:2.

Наші пропустили два м’ячі - Савіо забив швидкий гол за румунів (4’57”), Флорін Гнат подвоїв рахунок (10’33”), - але змогли і відігратися, і вирвати перемогу.

Тарас Королишин скоротив різницю перед перервою (19’27”), пізніше Олександр Педяш зрівняв (27’50”), а Петро Шотурма приніс "синьо-жовтим" путівку у наступний раунд (39’41”).

Тож, Україна та Португалія виходять до чвертьфіналу, адже румуни програли два матчі.

4-го лютого українці та португальці розіграють перше місце у Групі С (19:00).

Нагадаємо, в 1/4 фіналу переможець Групи С зіграє з другою командою Групи D, а друга команда С – з переможцем D.