Збірна України виграла турнір на Кіпрі

Влучний постріл Сергія Назаренка приніс українській команді перемогу над сербами у фінальному матчі міжнародного турніру на Кіпрі.

Національна збірна України стала переможцем міжнародного турніру на Кіпрі. У фінальному матчі українці з рахунком 1:0 перемогли команду Сербії. Цієї перемогою команда Олексія Михайличенка продовжила свою безпрограшну серію до восьми матчів.

Якщо Михайличенко постійно і наголошує, що для нього результат в товариських матчах - це не головне, то він трохи не домовляє. Класичним показником стала фінальнальна гра кіпрського турніру із сербами. Після красивого голу Назаренка, коли після його удару м'яч влетів у "дев'ятку" воріт Дишленковича, українці стали грати на утримання рахунку.

Утім, навіть при цьому не вдалося уникнути помилок у захисті. І особлива небезпека йшла з правого флангу, де "перегорів" Павло Пашаєв, якого по перерві замінив Чигринський. Тим не менш, ще в першому таймі серби могли зрівняти рахунок і навіть вийти вперед.

На 10-й хвилині Міліашуз лівого флангу з метрів 14 пробив поруч зі стійкою. На 21-й хвилині серія рикошетів у володіннях Худжамова, і ворота збірної України врятувала стійка.

Синьо-жовті ж окрім голу Назаренка більш нічим і не здивували сербів. Повністю випали з гри Девич та Воронін. При цьому вже на другий тайм Воронін не вийшов і був замінений на Гоменюка.

У другій половині гри українці вже грали на результат, але більш розкуто. На початку другого тайму Гоменюк, після пасу на метрів 40 від Чигринсьокого, з вигідної позиції пробив прямо у воротаря сербів. Більш про гру збірної України в нападі нічого й згадати.

Україна - Сербія 1:0 (1:0)