Збірна України вирвала нічию у товариському матчі з Італією

"Синьо-жовтих" від поразки врятував фантастичний гол Малиновського.

Збірна України зіграла внічию на виїзді проти Італії у контрольному спарингу з рахунком 1:1.

Витримавши натиск з боку "Скуадри Адзурри" на стартових хвилинах зустрічі, підопічні Андрія Шевченка дещо вирівняли гру під кінець першого тайму. Зазначимо, що чудову гру в рамці воріт у першій половині гри показав голкіпер гостей - Андрій Пятов.

Україна у першому таймі мала декілька гольових можливостей, проте усі їхні удари не можна було назвати супернебезпечними. Чого не скажеш про італійців, які в перші 45 хвилин могли мінімум тричі забивати у ворота "синьо-жовтих". Якби не вищезгадана блискавична реакція Пятова, в України були б величезні проблеми. Утім, перший тайм завершився без голів - 0:0.

На початку другої половини протистояння саме Пятов "привіз" гол у власні ворота - Федеріко Бернардескі на 55 хвилині завдав не сильного удару з середньої відстані, проте воротар української команди не зумів впоратися з цим пострілом.

Нічию для України врятував Руслан Малиновський, який за вісім хвилин пробив з лінії штрафної точно у кут воріт. Фантастичний гол від півзахисника бельгійського "Генка". Результативна передача на рахунку Микити Бурди.

Малиновський міг й взагалі принести перемогу, але м'яч після його потужного удару зі штрафного влучив у поперечину.

Таким чином, зігравши внічию з Італією, команда Андрія Шевченка тепер може повністю зосередитися на грі 3 туру групової стадії Ліги націй проти Чехії, яка відбудеться 16 жовтня.