Збірна України з боєм поступилася хорватам і вилетіла з ЧС-2018

Команда Шевченка програла на переповненому НСК "Олімпійському".

Вирішальний матч відбіркового туру ЧС-2018 Україна - Хорватія завершився поразкою нашої збірної – 0:2.

Гості агресивно почали зустріч, та потім ініціатива перейшла до команди Андрія Шевченка. Було багато боротьби, українці здійснили 7 ударів у площину воріт, однак забити так і не вдалося.

Другий тайм почався спокійно, та нападник хорватів Андрей Крамаріч відзначився дублем і знищив будь-які сподівання українців. Спершу хорват на 62-й хвилині відкрив рахунок ударом у дальній кут, а на 70-й хвилині подвоїв перевагу.

Зазначимо, що натуралізований бразилець Марлос вийшов на поле зі старту і був замінений на 78-й хвилині гри.

У паралельному матчі збірна Ісландії вийшла у фінальний турнір чемпіонату світу-2018, перегравши команду Косова - 2:0.

Таким чином, Україна, Туреччина, Фінляндія та Косово завершили боротьбу за ЧС-2018. Збірна Хорватії продовжить змагання у стикових матчах.