Збірна України з перемоги стартувала на чемпіонаті світу з хокею

Збірна України з хокею одержала перемогу у стартовому матчі чемпіонату світу у першому дивізіоні.

Збірна України з перемоги стартувала на чемпіонаті світу у першому дивізіоні. В дебютному матчі наші хокеїсти обіграли команду Великобританії з рахунком 4:2.

Перший період пройшов за невеликої переваги українських хокеїстів і закінчився з рахунком 0:0.

У другому періоді ігрова перевага також була на боці підопічних Сеуканда, проте відкрили рахунок британці. Костянтин Симчук не справився з кидком Кларка.

10 хвилин британцям вдавалось нейстралізувати атаки українців, проте за хвилину до кінця другого періоду нашим хокеїстам вдалось зрівняти рахунок. Після кидка Дяченка голкіпер британців відбив шайбу перед собою, а на добиванні вміло зіграв Олег Шафаренко.

У заключній 20-хвилинці українці дотиснули суперників. На дві шайби Литвиненка і результативний кидок Варламова острів'яни відповіли голом Меєрса.

Чемпіонат світу з хокею. Перший дивізіон
Група В. Торунь, Польща

Перший тур

Торунь. "Арена Торунь". 508 глядачів

УКРАЇНА - ВЕЛИКОБРИТАНІЯ - 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)

Україна: 29.Симчук - 3.Климентьєв (K), 14.Наваренко, 8.Міхнов, 12.Варламов, 24.Матвійчук - 6.Срюбко, 28.Люткевич, 10.Шахрайчук, 15.Литвиненко, 23.Сальников - 5.Благой , 25.Побєдоносцев, 7.Шафаренко, 17.Дяченко, 22.Цируль - 2.Гунько, 19.Якушин, 11.Харченко, 13.Гніденко, 16.Тимченко

Великобританія: 29.Леман - 13.Філліпс, 14.Уівер, 5.Кларк, 9.Оуен, 24.Чемберс - 4.Джонсон, 23.Меєрс, 12.Дауд, 21.Тейт, 25.Лонгстафф - 22.Томас, 8. Маєрс, 10.Річардсон, 17.Каулі, 19.Шилдс - 15.Уоткінс, 18.Уолтон, 27.О Коннор, 7.Хьюітт, 11. Хілл.

Штрафні хвилини: 14 - 20

Наступний матч збірна України проведе зі збірною Нідерландів. Гра відбудеться 13 квітня. Початок о 17:30.