Збірна України поступилася Норвегії у другому матчі кваліфікації на Євро-2019

Наші хлопці пропустили 2 голи за сім хвилин.

Юнацька збірна України (U-19) зазнала поразки від Норвегії у матчі відбіркового раунду на Євро-2019 - 1:2.

Норвежці відкрили рахунок на 23-й хвилині задяки голу форварда "Русенборга" Еріка Босеїма. А вже за 7 хвилин Едвард Тагсет подвоїв перевагу номінальних гостей.

На 33-й хвилині українці залишилися у меншості, Петро Харжевський отримав другу жовту картку й був вилучений з поля.

Підопічні Олександра Петракова не опустили руки й на 82-й хвилині відквитали один м'яч - забив нападник львівських "Карпат" Ростислав Лях. Втім, на більше наших хлопців не вистачило.

Після 2-го туру кваліфікації на Євро-2019 Україна з 3 очками посідає третю сходинку у групі, відстаючи на три пункти від лідера квартету - збірної Словаччини. Наступний поєдинок юніори проведуть 16 жовтня саме проти словаків.