Збірна України здобула важливу перемогу над Шотландією, пропустивши на 1-й хвилині

Українці зберегли шанси на вихід до фінального турніру.

Молодіжна збірна України (U-21) здобула вольову перемогу над командою Шотландії у матчі 9-го туру відбору на Євро-2019 - 3:1.

Початок матчу шокував підопічних Олександра Головка. На 1-й хвилині Морган випередив захисників і вивів Шотландію вперед.

Українці відігралися на 32-й хвилині - Олександр Зубков ударом з-за меж штрафного поцілив у нижній кут воріт суперника.

"Синьо-жовті" повели в рахунку у другому таймі – Зубков оформив дубль на 56-й хвилині, продемонструвавши розкішний дальній удар, який не зміг відбити воротар шотландців.

Крапку в матчі поставив Віктор Коваленко у компенсований до другого тайму час. Футболіст "Шахтаря" реалізував контрвипад української команди, встановивши остаточний рахунок на табло.

Після перемоги Україна набрала 17 очок та розташувалася на другій сходинці у групі. Шотландія з 14 пунктами посідає четверте місце.

Останній матч кваліфікації на Євро-2019 наші хлопці проведуть 16 жовтня на виїзді проти збірної Нідерландів, яка є прямим конкурентом "синьо-жовтих" за потрапляння до фінальної стадії турніру.