Збірна України зібралась фактично у повному складі

У вівторок футболісти збірної України провели два тренувальних заняття фактично у повному складі викликаних на збір.

Збірна України входить у визначений ритм підготовки під час тренувального збору на базі ФК "Металіст" під Харковом.

У вівторок футболісти провели два тренувальних заняття фактично у повному складі викликаних на збір. Вранці займалися 19 футболістів, а на вечірньому тренуванні їх уже було 20: захисник "Барселони" Дмитро Чигринський, прилетівши до Харкова по обіді, вже за кілька годин займався на рівні з тими гравцями, що прибули на базу напередодні.

"Приїзд у збірну − це завжди піднесення. Стільки часу не бачилися з хлопцями, з персоналом. У нас − новий тренерський штаб і у цій команді усе розпочинається по-новому", - відзначив Чигринський.

Захисник "Барселони" поділився першими враженнями від тренувань, назвавши їх цікавими та інтенсивними. Дмитро повен рішучості довести своє право на місце у стартовому складі і вважає, що два роки − не великий термін для підготовки до Євро-2012. "Часу у нас не так уже й багато. Те, що Україна не гратиме у відборі, не полегшує наше завдання, а навпаки ускладнює. У контрольних матчах ми повинні бути такими ж вмотивованими, як і в офіційних іграх. Психологічно треба бути завжди зарядженими на максимальний результат, лише з таким підходом зможемо стати конкурентноздатним колективом у фінальному турнірі Євро-2012. Видно, що усі хлопці налаштовані на це і готові "землю гризти» заради збірної", - додав Чигринський.

Андрія Шевченка очікують у середу, а Анатолій Тимощук візьме курс на Україну 23 травня − наступного дня після фіналу Ліги чемпіонів, в якому його "Баварія" зійдеться у боротьбі за найпрестижніший клубний трофей Старого Світу з "Інтером".

Не буде перебільшенням охарактеризувати настрій збірників як піднесений. Усі футболісти з очевидним завзяттям приступили до перших тренувань, під час яких тренерський штаб визначає рівень готовності кожного гравця. Впадає у вічі величезне бажання усіх запрошених довести тренерам невипадковість свого виклику до головної команди. Зарядженість на роботу і чітке виконання тренерських завдань − ось головне враження від перших тренувань збірної.

Працюючи у Харкові, тренерський штаб синьо-жовтих багато уваги приділяє відпрацюванню тактичних схем, швидкості і правильності прийняття рішень в ігрових ситуаціях. Точність, аргументованість та ілюстративність, з якою Мирон Маркевич і Юрій Калитвинцев формулюють завдання для футболістів під час ігрових серій, не залишають місця для непорозумінь. Футболісти чітко розуміють над чим саме працюють і що саме повинні виконувати.

Водночас вміння тренерів розрядити ситуацію доречним жартом чи влучним епітетом створює позитивний мікроклімат всередині команди і є передумовою формування єдиної сім‘ї, про що Мирон Маркевич неодноразово говорив до початку збору.

"Заводьтеся, але поважайте один одного", − звертається до футболістів Юрій Калитвинцев, коли рівень мотивації починає "зашкалювати".

Читайте також:

Маркевич провів перше тренування зі збірною України

Алієв прибув у збірну України на поїзді

Янукович створить фонд підтримки збірної України з футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: