Збірні Іспанії та Португалії зустрінуться у фіналі Євро-2018 з футзалу

Вирішальний поєдинок відбудеться 10-го лютого 2018 року.

У фіналі чемпіонату Європи-2018 з футзалу зустрінуться чинні чемпіони континенту збірна Іспанії та Португалія.

На шляху до вирішального поєдинку турніру "фурія роха" у напруженому матчі 1/2 фіналу здолала Казахстан лише у серії пенальті з рахунком 3:1. Основний час завершився з фантастичним рахунком 5:5. Цікавий той факт, що за казахів відзначився одним м'ячем їхній воротар Ігіта.

Трохи раніше вихід до фіналу Євро-2018 оформила збірна Португалії, яка переграла Росію з рахунком 3:2. Перша половина матчу завершилася з рахунком 1:0 на користь росіян, проте вже у другому таймі португальці зуміли тричі вразити сітку воріт суперника. Другий гол російська команда забила за декілька секунд до кінця гри.

Фінал між Португалією та Іспанією відбудеться 10-го лютого 2018 року, початок гри о 21:45 за київським часом. Нагадаємо, що збірна України зупинилася на цьому турнірі у чвертьфіналі, коли зазнала мінімальної поразки від тієї ж таки Іспанії.