Збірні Італії та України вшанували пам'ять жертв трагедії в Генуї

Гру було призупинено на 43 хвилині.

Національні збірні Італії та України під час товариського матчу вшанували пам'ять жертв трагедії в Генуї, яка сталася у середині серпня.

Футболісти обох команди без попередження судді припинили гру на 43 хвилині. Саме така кількість людей загинула унаслідок цієї катастрофи.

Під час матчу представники української громади на трибуні стадіону "Луїджі Ферраріс" тримали банер. На ньому зображено обриси мосту Моранді й напис "Генуя в серці громади України".

Онлайн-трансляція цієї зустрічі доступна на сайті ТСН Проспорт. Після першого тайму рахунок поки що нічийний - 0:0.

Раніше тренерський штаб "синьо-жовтих" разом з футболістами поклали траурний вінок з синьо-жовтими стрічками на мосту Моранді.

Нагадаємо, 14 серпня стався обвал мосту Понте-Моранді. Обвалилась центральна частина споруди, яка перебувала на висоті 200 метрів над землею.