Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Збірну України з плавання тренуватиме бразилець

Він готуватиме спортсменів до Олімпійських Ігор-2020.

Бразильський тренер Арілсон Соареш Да Сілва буде займатися підготовкою українських плавців до Олімпійських Ігор, що у 2020 році відбудуться в Токіо.

Як повідомляє УНІАН, Федерація плавання України домовилася про співпрацю з одним з найдосвідченіших тренерів світу зі швидкісного плавання. Про своє призначення розповів й сам Да Сілва.

"Раніше я жодного спортсмена не тренувався більше одного року. Зараз у мене хороша можливість вести спортсмена в рамках повного олімпійського циклу. Ми готуємося до Олімпійських ігор в Токіо в 2020 році. У нас є підтримка від Національного олімпійського комітету та Федерації плавання України, Міністерства спорту. Вони призначили мене як національного тренера", - сказав Да Сілва.

Також Да Сілва прокоментував й підготовку деяких спортсменів у команді.

"Так ми можемо змагатися з плавцями світового рівня і оцінювати їхній рівень підготовки. Українські плавці мають величезний потенціал. Я бачу Говорова майбутнім Олімпійським чемпіоном. Він дуже добре фізично підготовлений, серйозно налаштований на якісні тренування. Нам потрібно виробити мислення чемпіона - людини, яка націлена на виграш в змаганнях і може контролювати свою силу в потрібний момент", - підсумував бразильський фахівець.

Нагадаємо, що ОІ-2020 відбудуться з 24-го липня по 9 серпня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції