"Зеніт" виграв перше коло чемпіонату Росії

На другому місці йде московський "Спартак", а безгольова серія діючих чемпіонів Росії, клубу ЦСКА, складає вже чотири матчі.

Тимощук
Гравці "Зеніта" Фатіх Текке та Анатолій Тимощук (Фото - fc-zenit.ru)
Санкт-петербурзький "Зеніт" зміцнив своє лідируюче положення в турнірній таблиці чемпіонату Росії з футболу. В неділю в матчі 15-го туру "Зеніт" на стадіоні імені Едуарда Стрельцова в російській столиці обіграв футбольний клуб "Москва" – 2:1 (2:0).

Рахунок на 9-й хвилині відкрив нападаючий гостей Андрій Аршавін. У кінцівці першого тайму Анатолій Тимощук подвоїв перевагу "Зеніта".

У другій половині матчу футболісти "Москви" значно додали. На 50-й хвилині гри нападаючий господарів Роман Адамов скоротив відставання від суперника до мінімуму. Через шість хвилин після пропущеного гола гості залишилися удесятьох – за другу жовту картку з поля був вилучений хорватський захисник Івіца Кріжанац.

Незважаючи на те, що футболісти "Москви" володіли перевагою весь другий тайм і створили декілька голевих моментів біля воріт "Зеніта", рахунок не змінився.

Гравці "Зеніта"
Вдячність вболівальникам (Фото - fc-zenit.ru)
Таким чином, "Зеніт" завершив перший круг чемпіонату Росії на першому місці з 27 очками.

В активі московського "Спартака", що посідає друге місце, на одне очко менше. У неділю в останньому матчі першого кола чемпіонату Росії команда Станіслава Черчесова переграла у гостях "Ростов" з рахунком 3:1.

Безгольова серія столичного ЦСКА, який не може забити суперникам по чемпіонату Росії з футболу вже чотири матчі поспіль, знов стала причиною втрати очок. Діючі чемпіони країни на своєму полі зіграли в нульову нічию з краснодарською "Кубанню".

ЦСКА завершив перший круг чемпіонату Росії на п'ятому місці, маючи в активі 22 очки; відставання від лідерів з пітерського "Зеніту" складає 5 балів.