"Зеніту" Ліга чемпіонів не потрібна?

Шанси "Зеніта" на потрапляння до "зони Ліги чемпіонів" у російській Прем'єр-лізі тануть - вчора пітерці зіграли внічию із "Сатурном".

Пітерський "Зеніт" зробив ще один крок убік від Ліги чемпіонів. У пропущеному матчі проти "Сатурна" з Раменського підопічні Діка Адвокаата добилися лише нічиєї (2:2), розчарувавши своїх уболівальників.

Файзулін вивів вітерців вперед вже на 8-й хвилині зустрічі. Але потім усе пішло не за пітерським сценарієм. Спочатку на рівному місці подарував м'яч Каряці Широков – гравець "Сатурна" скористався таким подарунком.

Не кращим чином діяла пітерська оборона і у випадку з другим м'ячем. Тимощук не встиг за Нємовим, який навісив на Топіка, який "розстріляв" Малафєєва.

Під кінець другого тайму "Зеніту" вдалося зрівняти рахунок (відзначився Текке), але нічия – це не тей рахунок, який задовольнив клуб з берегів Неви. "Зеніт" відстає від московського "Динамо", що посідає 3-е місце, яке дає право виступу у Лізі чемпіонів, на цілих 4 очки.