"Жаби" не по зубах. "Реал" у другому матчі поспіль не зміг перемогти в чемпіонаті Іспанії

Команда Зінедіна Зідана знову втратила очки у себе вдома.

Мадриський "Реал" втратив чергові бали у чемпіонаті Іспанії.

Слід зазначити, що на цей раз "вершкові" у рамках 3-го туру чемпіонату Іспанії не зуміли переграти у себе вдома "Леванте", який носить призвище "жаби".

Першими рахунок у зустрічі відкрили гості - Іван Лопес на 13-й хвилині матчу вдало відгукнувся на передачу від партнера, пробивши з середньої відстані точно в кут голкіпера мадридців.

Тим не менш, відновити паритет у грі "Реал" зумів на 36-й хвилині, коли Лукас Васкес був першим на добиванні після сейву воротаря гостей під час удару головою у виконанні Серхіо Рамоса.

Другий тайм у виконанні цих команд подарував вболівальникам лише червону картку для Марсело, яку він отримав за хвилину до кінця основного часу через прямий удар ногою у бік суперника.

Таким чином, зігравши 1:1 з "Леванте", мадридський клуб вже другий тур поспіль не може переграти опонента у Ла Лізі. Раніше "вершкові" зіграли у результативну нічию з "Валенсією" - 2:2. Наразі, команда Зінедіна Зідана має у своєму активі лише 5 балів після 3 зіграних турів.