Жирков пояснив чому змінив "Челсі" на "Анжи"

Юрій Жирков розповів про причини повернення з англійського чемпіонату у російський.

Півзахисник махачкалінського "Анжи" Юрій Жирков розповів, що вирішив залишити лондонський "Челсі" не через гроші, а для того, щоб не протирати штанці на лаві запасних "аристократів".

- Коли ви вперше дізналися про варіант з "Анжи"?
- Розмови ходили всякі, але достовірна інформація з'явилася влітку, коли я був у відпустці - "Анжи" звернувся з відповідною пропозицією до "Челсі", про що мені і повідомили.

- Переговори йшли важко або відразу вийшли на дорогу, що веде до підписання контракту?
- У мене було велике бажання повернутися в Росію, щоб повноцінно грати в футбол, і "Анжи" у підсумку виявився єдиним реальним варіантом зробити це. Тому відразу поставився до переговорів дуже серйозно, хоча й роздумував над пропозицією досить довго.

- Хіба у вас не було інших російських варіантів?
- Варіанти існували, але вони повинні були задовольнити не тільки мене, але і "Челсі". Цій умові відповідала тільки пропозиція "Анжи".

- Що було найважчим у переговорах з "Анжи"?
- Головна складність була не в деталях, а в прийнятті остаточного рішення - йти з "Челсі" чи ні.

- І коли ви його прийняли?
- У суботу вранці. Напередодні прилетів з Лондона до Москви, де і відбулася остання зустріч, на якій все вирішилося. Тепер я гравець "Анжи" - контракт підписаний на 4 роки, хоча треба ще дочекатися трансферного листа з "Челсі". Після гри зі "Спартаком" полечу до Лондона, щоб забрати речі і залагодити побутові формальності.

- Чому ви так довго вагалися навіть в останній момент?
- Тому що вибір насправді був дуже важким. Мова все-таки йшла про "Челсі" - топ-клуб, який грає і перемагає в найпрестижніших турнірах.

- Чому ж тоді обрали "Анжи"?
- Перспектива частіше сидіти на лавці, ніж грати, яка залишалася реальною у "Челсі", мене абсолютно не влаштовувала. Ще один такий сезон - і про футболіста Жиркова можна було б, напевно, і забути. Та й у побуті в Лондоні існували проблеми, у той час як вдома все ясно і зрозуміло, що, природно, краще не тільки для мене, а й для сім'ї, інтереси якої на першому місці. Ситуація складалася так, що мені, не буду приховувати, дуже хотілося повернутися в Росію.

- Чи розумієте ви, що зараз всі говоритимуть: мовляв, приїхали до Махачкали тільки через гроші?
- Хай кажуть що хочуть. Для мене головне - футбол, і я сподіваюся, що в моїй новій команді буду отримувати від нього задоволення.

- А чому ви вирішили, що перспективи в "Челсі" з новим тренером Андре Віллаш-Боаш настільки ж незавидні, як і раніше? Ви розмовляли з ним?
- Так, у нас була велика розмова, і він сказав, що розраховує на мене, але всі в рівних умовах, і мені доведеться боротися за місце в складі насамперед з Ешлі Коулом, а в разі травм або дискваліфікації я зможу підміняти і гравців передньої лінії. Тобто за великим рахунком ситуація практично не змінилася. Думав і про збірну Росії - мені здається, простої в "Челсі" і тут негативно позначалися.

- Ви говорите про якісь побутові проблеми - що саме вас не влаштовувало в лондонському житті?
- Для початку хочу підкреслити, що в "Челсі" мені було комфортно. Всі ці домисли, що через погану англійську я не знаходив контакт з партнерами, - повна нісенітниця. У футбольному плані мене не влаштовувала одна-єдина обставина - мала кількість ігрового часу...

Постійно виникали якісь проблеми з візами - в результаті навіть відмовили у візі дитині. Та й у повсякденному житті траплялися проблеми, коли не знав, куди йти і до кого звертатися. Спасибі друзям, які допомагали, але вони ж не можуть робити це постійно.

- Перебуваючи в "Челсі", ви мали абсолютно особливий зоряний статус в російському футболі, тепер багато втратите. Готові до цього?
- У житті завжди щось втрачаєш, але щось і знаходиш. Нехай стану менш зірковим, зате буду регулярно грати у футбол.

- А чи немає побоювання, що новий надамбіційний проект може закінчитися так само несподівано, як і почався?
- У Махачкалі я зустрічався з Сулейманом Керімовим і можу сказати, що наміри у нього дуже серйозні. Вірю, що у клубу з Махачкали - велике майбутнє, і налаштований зараз оптимістично.

Читайте також:

Тимощук отримав пропозицію про перехід в "Анжи"

"Анжи" показав "Динамо", як розгромити "Рубін" (відео)

Дагестанський ОМОН жорстоко побив уболівальників "Зеніту" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: