Життя Віталія Кличка в небезпеці

Дружина чемпіона світу за версією WBC у надважкій вазі Віталія Кличка Наталія, вважає, що життя її чоловіка в небезпеці.

Наталія Кличко, дружина чемпіона світу за версією WBC у надважкій вазі Віталія Кличка, вважає, що життя її чоловіка в небезпеці. Однак не через перемогу Віталія в поєдинках на рингу, а через бої у світі політики, переконана вона.

На думку Віталія Кличка, будь-яка людина, яка бореться з політичною корупцією в Україні, знаходиться в небезпеці, але він не збирається припиняти свою боротьбу з корупціонерами в країні.

"Політика більш небезпечна, ніж бокс. У боксі існують чіткі правила, відомі мільйонам глядачів. У політиці майже все відбувається за зачиненими дверима - без правил", - сказав Віталій Кличко.

"Моя дружина говорить, що я в небезпеці. Якщо в тебе є гроші, ти король світу. Коли все продається – судді, політики, журналісти – боротьба стає небезпечною. Але як людина я не повинен жити в страху. Боротьба проти корупції та за демократію в моїй країні дорогі моєму серцю. Я просто не можу стояти і дивитися, що відбувається з моєю країною. Я люблю свою країну, сім'ю, батьків. Я не можу зібрати все і переїхати до Лос-Анджелеса або Гамбургу, де добре живеться. Я хочу жити в Україні. Це моя мета ", - підсумував Віталій Кличко.

Читайте також:

Валуєв: я підклав Кличку маленьку свиню

Віталій Кличко: нікому не віддам пояс Тайсона, Алі і Холіфілда

Льюіс відмовився від пропозиції Кличка і Валуєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: