Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" здолати "Челсі" у центральному матчі чемпіонату Англії

"Городяни" продовжують впевнено йти до чемпіонства.

"Манчестер Сіті" у рамках 29-го туру чемпіонату Англії мінімально здолав лондонський "Челсі" з рахунком 1:0.

Єдиний гол було проведено на самому початку другої половини зустрічі - Бернарду Сілва на 47-й хвилині вдало замкнув простріл від Давіда Сільви, принісши таким чином своїй команді чергову перемогу в АПЛ.

Що стосується Олександра Зінченка, то він вийшов у стартовому складі команди Хосепа Гвардіоли та провів на поле 87 хвилин, поки його не змінив бразилець Даніло.

Після цієї перемоги в активі "манкуніанців" тепер 78 очок, що на 18 більше, ніж у другого "Ліверпуля". "Челсі", у свою чергу, залишився з 53 балами на 5-й сходинці.