Знаменитий боксер позбавлений ліцензії через кокаїн і алкоголь

Британська Рада з контролю в області боксу позбавила Ріккі Хаттона боксерської ліцензії за вживання кокаїном і зловживання алкоголем.

Екс-чемпіон світу з боксу англієць Ріккі Хаттон позбавлений боксерської ліцензії. Віповідне рішення було прийнято 22 вересня на Британській Раді з контролю в області боксу.

Під час засідання розглядалося два питання: позбавлення Рікі Хаттона боксерської ліцензії та ліцензії на промоутерську діяльність.

Хаттон був викритий у вживанні кокаїну, а також у постійному зловживанні алкоголем.

Рада визнала Рікі Хаттона винним у неналежній поведінці, яка чинить негативний вплив на бокс і вкрай шкідлива для розвитку цього виду спорту. "Враховуючи те, що на даний момент Хаттон не є чинним боксером і його поточний фізичний стан є таким, що Рада приймає рішення відкликати боксерську ліцензію, а також ліцензію, яка дозволяє бути секундантом у ринзі", - йдеться у заяві.

Що ж стосується промоутерської ліцензії Рікі Хаттона, Рада взяла до уваги, що промоутерська компанія Hatton Promotions включає в себе велику кількість боксерів, тренерів, менеджерів та людей інших професій, і не стала відбирати ліцензію на цей вид діяльності, щоб не постраждали невинні люди.

На додаток до цих рішень Рікі Хаттон оштрафований на 20 000 фунтів стерлінгів.

Читайте також:

Бріггс: 16 жовтня Кличко буде битися за своє життя

Знаменитий "Німецький дуб" кинув виклик Володимиру Кличку

Кличко: я не Шевченко і не одружився з іноземкою

Хаттон був викритий у вживанні кокаїну, а також у постійному зловживанні алкоголем.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: