"Золота Лілія" всіх запрошує на свято

Сьомий Міжнародний фестиваль "Золота Лілія", який відбудеться 27 жовтня в Києві, обіцяє всім його глядачам небувале видовище.

Лілія Подкопаєва та Тимофій Нагірний
Sport.com.ua
Організатор Міжнародного фестивалю "Золота Лілія" - Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва та продюсер фестивалю Тимофій Нагірний.
У VII міжнародному фестивалі "Золота Лілія", який відбудеться 27 жовтня в Києві, візьмуть участь зірки спорту і мистецтва з 10 країн світу. 

Про це вчора в ході прес-конференції в УНІАН повідомила президент добродійного фонду "Здоров'я поколінь", абсолютна Олімпійська чемпіонка, Посол Доброї Волі ООН з питань ВІЧ/СНІД в Україні Лілія Подкопаєва

Вона відзначила, що з моменту проведення фестивалю інтерес до нього росте не тільки серед українських спортсменів, але і серед зарубіжних. "Фестиваль здобуває все більше і більше прихильників", - сказала Подкопаєва. 

Зокрема, за її словами, участь у фестивалі візьмуть спортсмени з Росії, Кенії, США, Китаю, Бразилії, Кореї і низки інших країн. 

Зі свого боку продюсер міжнародного фестивалю "Золота Лілія" Тимофій Нагірний підкреслив, що цього року фестиваль буде ще якіснішим і інноваційним. За його словами, список учасників розширюється, і буде дуже багато спортивних номерів від представників багатьох країн. 

"Для нас це унікальна можливість, донести до наших дітей все те, краще, що вміють наші гості, - наголосив Нагірний. - Крім того, телеверсія фестивалю буде показана в прайм-тайм на телеканалі "1+1". Це говорить про певний інтерес глядачів до цього продукту…"

ВідеоАнонс фестивалю "Золота лілія"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: