"Зоря" через пенальті на останній хвилині програла "Лейпцигу" і вилетіла з Ліги Європи

Команда Юрія Вернидуба гідно показала себе у Німеччині.

Луганська "Зоря" прикро програла "Лейпцигу" у матчі-відповіді плей-оф кваліфікації Ліги Європи. Матч завершився з рахунком 3:2 на користь німців.

Німці влаштували стартовий штурм і вже на 7-й хвилині відкрили рахунок. Матеус Кунья пробив низом, а Тімо Вернер підправив м’яч, який заскочив у сітку.

РБ Лейпциг – Зоря – 1:0. Відео голу Кунья

"Мужики" зрівняли на 35-й хвилині: Олександр Караваєв навісив справа, після рикошету Рафаель Ратан головою пробив у ціль.

РБ Лейпциг – Зоря – 1:1. Відео голу Рафаеля

Під кінець першої 45-хвилинки "Зорю" врятувала поперечина після удару Вернера.

А на початку другого тайму Артем Гордієнко вивів український клуб уперед, підправивши м’яч у ворота після удару Олександра Караваєва з кута (48’).

РБ Лейпциг – Зоря – 1:2. Відео голу Гордієнка

"Лейпциг" знову увімкнув тиск і на 69-й хвилині він увінчався успіхом. Вернер класною передачею вивів Жан-Кевіна Огюстена на побачення з Луїсом Феліпе, і француз пробив нашого голкіпера.

РБ Лейпциг – Зоря – 2:2. Відео голу Огюстена

Під кінець зустрічі українські вболівальники ледь не посивіли, коли Огюстен забив м’яч після парирування Луїса Феліпе, але, на щастя, він був у офсайді.

На 90-й хвилині арбітр призначив пенальті – м’яч влучив у руку Віталію Вернидубу. Еміль Форсберг не схибив.

РБ Лейпциг – Зоря – 3:2. Відео голу Форсберга з пенальті

"Зоря" з боєм програла, в черговий раз довівши, що вони дійсно "мужики".

31 серпня відбудеться жеребкування групового етапу Ліги Європи. У ньому візьму участь "Динамо" та "Ворскла".