"Зоря" подає до суду на канали Ахметова

Скандал між сторонами продовжується.

Луганська "Зоря" подає до суду на телеканали Футбол 1,2, які належать президенту донецького "Шахтаря" - Рінату Ахметову.

За словами генерального директора луганчан Сергія Рафаїлова, вони хочуть зрозуміти, чому саме телеканал висвітлює лише футбол "гірників", а не увесь український загалом.

"Не знаю, чи можна це назвати конфліктом. Більшою мірою, це різні погляди на те, як потрібно висвітлювати український футбол. Тут повинен освітлюватися футбол всієї України, а не одного "Шахтаря". Якщо це український канал, то потрібно більше часу приділяти футболу країни в цілому. Я не маю нічого проти того, що у "Шахтаря" буде свій власний канал, але коли ви позиціонуєте себе всеукраїнським каналом, а більшу частину часу говорите про "Шахтар", то це неправильно.

Ми будемо звертатися до судових органів, але тут процедура дуже складна і вона затягується. Згідно з процедурою, ми направили запит телеканалу "Футбол" про те, щоб нам надали запис передачі, але нам відмовили. Далі ми звернулися в Нацраду. Зараз готуємо матеріали і подамо в суд", - сказав Рафаїлов.

 

Залиште свій коментар