"Зоря" поступилася "Герті", проте зберігла шанси на вихід до плей-оф Ліги Європи

Команда Юрія Вернидуба гідно виступила у Німеччині.

Луганська "Зоря" у рамках 4-го туру групової стадії Ліги Європи програла на виїзді берлінській "Герті" із рахунком 0:2.

Господарі забезпечили собі перемогу завдяки двом точним пострілам у виконанні форварда Деві Зельке - його голи прийшлися на 16 та 73 хвилини. Слід зазначити, що луганчани втратили декілька відмінних можливостей аби бодай раз засмутити воротаря берлінців.

У паралельній грі цього квартету іспанський "Атлетик" мінімально здолав лідера групи шведський "Естерсунд" із рахунком 1:0. Єдиний гол провів Аріц Адуріц на 70-й хвилині.

Тим не менш, не дивлячись на поразку, "Зоря" зберігла шанси на вихід до 1/16 фіналу Ліги Європи - в активі української команди 6 балів та 2 позиція. "Герта" у свою чергу, має 4 очки та замикає турнірну таблицю.