"Зоря" познущалася над "Карпатами" в чемпіонаті України

Луганчани розправилися з суперником в Запоріжжі.

У Запоріжжі відбувся поєдинок між "Зорею" і "Карпатами".

Матч, який відбувався в рамках 20 туру української Прем'єр-ліги, завершився з рахунком 4:1 на користь господарів поля.

ЗОРЯ – КАРПАТИ. СТАТИСТИКА МАТЧУ

За "Зорю" у цій зустрічі забивали Желько Любеновіч (5), Пилип Будківський (21), Андрій Тотовицький (43) та Ігор Чайковський (61).

Єдиний гол за гостей забив Габріель Окечукву (39). Львів'яни завершували матч в меншості, в кінці першого тайму (45) пряму червону картку отримав Андрій Гітченко, а Денис Мірошниченко заробив другу жовту в кінці другого тайму (89).

Завдяки цій перемозі "Зоря" закріпилася на 3 місці в турнірній таблиці УПЛ з 41 балом в активі. "Карпати" залишилися на 7 місці з 22 очками.

Нагадаємо, раніше "Ворскла" і "Сталь" зіграли внічию.

Зоря - Карпати - 4:1. Відео голів і огляд матчу

Чемпіонат України 2015/2016. 20 тур. Зоря - Карпати - 4:1. Відео- аналіз суперечливих моментів матчу експертами програми Профутбол на каналі 2+2.