"Зоря" вирвала перемогу над "Маріуполем" у матчі-відкритті футбольного сезону

Гол+пас Караваєва допомогли луганцям взяти перші очки.

У Запоріжжі дано старт новому сезону української Прем’єр-ліги. "Зоря" обіграла "Маріуполь" у рамках 1-го туру УПЛ. Гра завершилася з рахунком 2:1.

ЗОРЯ - МАРІУПОЛЬ - 2:1. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Попри активний старт господарів, рахунок відкрили гості. На 9-й хвилині В'ячеслав Чурко відзначився з пенальті, який заробив Дмитро Мишньов.

Зоря – Маріуполь – 0:1. Відео голу Чурка

"Зоря" зрівняла на 50-й хвилині, коли Олександр Караваєв навісив на Артема Гордієнка і той точно пробив головою.

Зоря – Маріуполь – 1:1. Відео голу Гордієнка

У кінцівці гри Караваєв додав до асисту гол, скориставшись помилкою суперника (85').

Зоря – Маріуполь – 2:1. Відео голу Караваєва

Зазначимо, у Зорі" дебютували новачки – Рафаел, Віталій Вернидуб та Леван Арвеладзе.

У другому турі "Зоря" поїде до "Олександрії" (28 липня), а "Маріуполь" прийме новачка "Десну" (29 липня).

Нагадаємо, обидві команди представлять Україну у кваліфікації Ліги Європи. "Маріуполь" зіграє зі шведським "Юргорденом" 26 липня. "Зоря" стартує у Єврокубках у серпні.