"Зоря" вирвала перемогу над "Волинню" завдяки пенальті в кінці матчу

Рафаель Форстер приніс луганцям три бали у виїзному матчі.

У Луцьку відбувся заключний матч 22-го туру чемпіонату України.

Місцева "Волинь" приймала луганську "Зорю", і поступилася з рахунком 0:1. Зазначимо, що на тренерське місце лучан повернувся Віталій Кварцяний, який відбув дискваліфікацію.

ВОЛИНЬ - ЗОРЯ - 0:1. СТАТИСТИКА МАТЧУ

"Волинь" тримала нічию аж до 90-ї хвилини, коли "Зоря" заробила пенальті. Його реалізував Рафаель Форстер.

Волинь - Зоря - 0:1. Відео голу Форстера

Чемпіонат України 2016/2017. 22 тур. команда - Волинь - Зоря - 0:1. Відео голу Форстера на 91 хвилині матчу.

Волиняни були близькі до того, щоб піднятися з дна турнірної таблиці, але команда залишається 12-ю з 10-ма очками. "Зоря" ж - третя (40 балів).

Другий етап чемпіонату України стартує 1-го квітня. Точний календар буде відомий після 25-го березня, коли буде зіграно перенесений матч 17-го туру "Олімпік" - "Карпати".

Волинь - Зоря - 0:1. Відео матчу

Чемпіонат України 2016/2017. 22 тур. Волинь - Зоря - 0:1. Відео ключових моментів і голів матчу.