"Зоря" завдяки неймовірному другому тайму вирвала нічию з "Брагою" та пройшла далі у Лізі Європи

Неймовірний результат від команди Юрія Вернидуба.

Луганська "Зоря" здійснила диво у грі 3 кваліфікаційного етапу Ліги Європи.

Команда Юрія Вернидуба вирвала необхідну нічию на виїзді з португальською "Брагою". Провівши перший тайм без забитих голів, команди видали шалений другий тайм.

На двох обидва клуби забили чотири голи, а матч завершився внічию з рахунком 2:2. Саме цей результат влаштував "Зорю", адже на виїзді луганчани забили на один м'яч більше.

Господарі першими відкрили рахунок - на 65 хвилині Жоау Новайш ідеально виконав штрафний удар.

Брага – Зоря –1:0. Відео голу Новайша

Утім, за п'ять хвилин гості зуміли відновити паритет - Рафаель поклав м'яч точно у кут воріт суперника.

Брага – Зоря – 1:1. Відео голу Рафаеля

За три хвилини "Брага" знову забила у ворота української команди - Рікарду Орта майстерно перекинув голкіпера "Зорі".

Брага – Зоря – 2:1. Відео голу Рікарду Орта

Але й це ще було не все - Олександр Караваєв на 83 хвилині ударом з близької відстані подарував своїй команді путівку до наступного етапу турніру.

Брага – Зоря – 2:2. Відео голу Караваєва

Таким чином, зігравши у потрібну нічию з португальцями, "Зоря" пробилася до плей-оф раунду Ліги Європи. Там луганська команда зіграє з німецьким РБ "Лейпциг". Ці ігра відбудуться 23 та 30 серпня.