Зозуля відповів екс-гравцю "Динамо", який порадив йому піти в АТО: ти гнила людина

Нападник збірної України Роман Зозуля утер ніс екс-футболісту, нині експерту Віктору Леоненку.

Раніше в одному з інтерв'ю він порадив гравцю "Бетіса" піти волонтером в АТО: "Він хороший хлопець, наскільки я знаю, але хороший хлопець - це не професія".

Футболіст відповів у соцмережі:

"Вітя, прочитав твоє інтерв'ю і зрозумів, що ти все ж гнила людина.

Не порівнюй футбол та АТО. Ти навіть не маєш уявлення, що там відбувається і як живуть люди на тимчасово окупованих територіях. Дуже б хотілося, щоб ти побував там і все бачив своїми очима. Поки наші воїни гинуть, захищаючи цілісність України, ти сидиш рівно на сраці і треплеш язиком. Хоча, це єдине, що ти вмієш в цьому житті. Завдяки нашій армії та добровольцям, ти маєш можливість спати в своєму ліжку, жерти в ресторанах і розказувати, який ти "великий" футболіст.

Тільки ось тут з'являється запитання... чого ж ти, такий "великий", крім як нести нісенітницю на ТБ і пити, нічого більше не можеш? Я радий, що робота клоуна у нас на ТБ приносить тобі заробіток, але над тобою ж сміється вся Україна?

Не розповідай мені, як мені потрібно грати і де. Так, свого часу ти забивав багато, молодець, але в збірній проявити себе не зміг! Не досяг і не допоміг! Так що твої поради не потрібні нікому!

Піди в магазин, купи пива і розмовляй з телевізором! Так всім буде простіше.

Вітя, ти не людина, не особистість - ти ніхто. Цікаво, а військкомат придивиться до Віті?".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: