ЧС-2018 з футболу у Росії: Мєдвєдєв кричав "Ура", а Путін радів стримано

У своєму мікроблозі на Twitter Мєдвєдєв написав: "Ура! Перемога! Ми приймаємо Чемпіонат-2018!". У свою чергу Путін сприйняв цю звістку зі стриманою радістю.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв емоційно відреагував на те, що Росія виграла заявку на проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року.

У своєму мікроблозі на Twitter Мєдвєдєв написав: "Ура! Перемога! Ми приймаємо Чемпіонат-2018!". "Тепер треба як слід готуватися до проведення ЧС. І, звичайно, гідно виступити", - зазначив президент РР.

У свою чергу прем'єр-міністр Росії Володимир Путін також радісно відреагував на повідомлення про ЧС-2018. Путін дізнався про рішення ФІФА віддати Росії право провести ЧС з футболу 2018 року під час зустрічі з головним рабином Росії Берл Лазаром.

Робоча зустріч Путіна і Берл Лазара почалася в кабінеті прем'єр-міністра в Білому домі незадовго до початку голосування, яке транслювалося по телевізору.

Берл Лазар розповів, що вони разом з прем'єром РФ стежили за результатами голосування і йому пощастило, що він зміг першим привітати Путіна з перемогою. Відповідаючи на питання журналістів, які емоції виявляв Путін, Лазар сказав: "Радість, це точно".

За попередніми оцінками, чемпіонат світу обійдеться Росії в 18 млрд. дол. Така цифра звучала на старті заявочної кампанії. Гроші повинні бути витрачені не тільки на будівництво стадіонів, а й на не менш важливі цілі: аеропорти, автомобільні дороги, залізничні колії і готелі.

На право проведення ЧС-2018 також претендували Англія, Португалія і Іспанія, а також Бельгія і Голландія.

Читайте також:

Росія отримала Чемпіонат світу з футболу

Путін поскаржився на "зухвалі" спроби посварити його з Мєдвєдєвим

Путін пообіцяв, що нової гонки озброєнь не буде

Залиште свій коментар

Наступна публікація