У тисняві на стадіоні в Йорданії постраждали 250 людей

Поліція перекрила вихід зі стадіону в Аммані фанатам команди, яка перемогла. Через це почалася тиснява і обвалилася металева огорожа, яка відділяла вболівальників від поля.

Кілька сотень людей постраждали напередодні під час тисняви на стадіоні в столиці Йорданії Аммані.

За попередніми оцінками медиків, травми отримали від 250 до 300 осіб. При цьому віце-прем'єр Йорданії Айман Сафаді стверджує, що постраждалих всього 150, причому 25 з них - поліцейські. Інформації про загиблих не надходило.

Сафаді також заявив, що органи правопорядку втрутилися, щоб запобігти зіткненню уболівальників. Але, на думку очевидців, саме правоохоронці стали причиною виникнення тисняви.

У п'ятницю на одному із стадіонів Аммана пройшов матч між принциповими суперниками - командою Wihdat, яку підтримують в основному йорданці палестинського походження, і командою Faisali, за яку вболівають корінні йорданці.

Після перемоги Wihdat з рахунком 1:0 розлючені прихильники другої команди почали закидати своїх опонентів камінням. У свою чергу, поліція перекрила вихід фанатам Wihdat, які залишилися на стадіоні, через що почалася тиснява і обвалилася металева огорожа, яка відділяла вболівальників від поля.

За словами прихильників Wihdat, дії поліції можна пояснити тим фактом, що Faisali програла принциповому супернику в цьому важливому матчі. Як зазначають західні інформагентства, інцидент на стадіоні відображає ситуацію в усій країні. Так, йорданці палестинського походження, які представляють більшість населення, майже не представлені в органах влади країни.

Читайте також:

Футбольне дербі в Англії завершилось масовими заворушеннями (відео)

Сербські фанати пообіцяли побити всіх хорватських уболівальників

Тисячі йорданців носитимуть імена нащадків Саддама Хусейна

У Москві футбольні вболівальники влаштували стрілянину та ламали вітрини

Залиште свій коментар

Наступна публікація