Демонтаж "Троїцького" завершено (відео)

У Києві завершено демонтаж недобудованого торгівельно-розважального центру "Троїцький" перед національним спортивним комплексом "Олімпійський".

Про це повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський, підкресливши, що роботи з демонтажу було завершено вчасно, рівно за 100 днів, як і обіцяла міська влада.

Він нагадав, що на демонтаж було виділено 28 млн. грн. з міського бюджету.

За словами Журавського, на сьогоднішній день залишилась підземна частина "Троїцького", де буде підземний паркінг. Загалом за час робіт з демонтажу було вивезено 30 тонн залізобетону та 2,5 тонни, що складає приблизно 40 вагонів, металу та арматури. Зараз ще залишається будівельне сміття на місці центру, але його буде прибрано звідси максимум за тиждень.

Як повідомив гендиректор "Київметробуд" - компанії, яка здійснювала демонтаж – Володимир Петренко, на місці "Троїцького" залишилось три відсотки цієї будівлі, тому що вони тісно зв’язані з метрополітеном, який проходить під площею.


За словами Петренка, буде напрацьовано проект підземного паркінгу із врахуванням цих залишків споруди, а також його буде сполучено із загальною реконструкцією НСК "Олімпійський".


Проект підземного паркінгу та облаштування його наземної частини розроблятиме компанія "Юджин", і він буде узгоджений з німецькою фірмою, що займатиметься реконструкцією стадіону "Олімпійський". За його словами, поки не відомо, коли цей проект буде готовий.

Петренко сподівається, що до робіт з облаштування паркінгу та його наземної частини залучать "Київметробуд", оскільки, ще раз зазначив він, це пов’язано зі столичним метрополітеном.

Щодо фінансування робіт з демонтажу ТРЦ "Троїцький", то Петренко сказав, що не хоче торкатися цієї теми, зазначивши, що тут існує проблема. При цьому він додав, що вже мав розмову з Київським міським головою Леонідом Черновецьким з цього питання, і той запевнив, що найближчим часом надійдуть всі кошти, передбачені компанії "Київметробуд" за виконані роботи.

ВідеоТроїцький знесли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: