За два дні до відкриття НСК "Олімпійський" ще не готовий

Поки стадіон ще готують до історичної події, у головної зірки відкриття Шакіри готовність та 100 відсотків.

До урочистого відкриття НСК "Олімпійський" залишилося всього два дні, а стадіон ще не готовий. Тут і незакінчені споруди, і відсутність пішохідних переходів.

І при цьому на питання, чи у посиленому режимі працюють, малярі завірили, що у нормальному. Плиточники ж обіцяють, що до "Олімпійського" навіть по тротуару дійти можна буде. "Сьогодні все зробимо", - завірили професіонали.

Будівельники ж не такі оптимістичні. "Дуже багато всередині не дороблено. Арки залишилися", - розповів один із робітників.

Учасники відкриття дають більш позитивну оцінку готовності стадіону. Вони впевнені, що все буде завершено вчасно, адже будівельники працюють навіть уночі.

А поки що на територію навіть туристам вхід заборонено. А хто не розуміє, тому охорона пояснює силою.

Поки стадіон ще дороблюють, у головної зірки відкриття, співачки Шакіри, готовність на 100%.

За чутками, за свій візит співачка візьме півмільйона "зелених". І це - без урахування комфортного королівського номеру у готелі "Інтерконтинетналь".

Шакіра - гурман. Фрукти для себе та команди в Україну вона привезе з-за кордону. А їжу, яку співачка не подужає, віддадуть біднякам.

У кліпах Шакіра показувала, як проводить час у ліжку. Щоправда, парних танців на ложі у столиці не буде - буквально днями Шакіра розійшлася з гравцем Барси Херардом Піке.

Окрема вимога від колумбійки - особливі авто. Зазвичай Шакіра машинами не перебирає, але в Києві попросила 2 броньовані джипи.

Щоправда, невідомо, чи зможе зірка доїхати на них до Олімпійського. У день відкриття на Шакіру та киян чекає сюрприз. Майже всі вулиці навколо стадіону перекриють. І не лише прилеглі - Експланадну, Рогнідинську та Жилянську, а й за потреби - Червоноармійську та Димитрова.

Читайте також:

Києві Шакіра вимагає чисту підлогу, велике дзеркало і цукерки

До відкриття НСК "Олімпійський" два дні: як будувався стадіон (відео)

Шакіра покинула футболіста "Барселони", який зрадив її з молодшою дівчиною

Студентські квитки на відкриття "Олімпійського" роздали бюджетникам

Невгамовна Шакіра влаштувала перегони на віслюках (відео)

ВідеоДо урочистого відкриття Олімпійського залишається два дні

Залиште свій коментар

Наступна публікація