Фігуристи у Гельсінкі виходять на старт

Востаннє Україна вигравала медалі чемпіонатів Європи з фігурного катання у 2006 році.

19 січня у Гельсінкі стартує чемпіонат Європи з фігурного катання. За підсумками торішнього чемпіонату Європи право виступати від України отримали по дві спортивні і танцювальні пари, а також по одному одиночнику. 

Склад збірної був сформований за підсумками чемпіонату України, який проходив у грудні в Києві. До Скандинавії відправляться Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов, Катерина Костенко і Роман Талан (спортивні пари), Алла Бекназарова і Володимир Зуєв, Ганна Задорожнюк і Сергій Вербілло (танцювальні дуети), а також Антон Ковалевський та Ірина Мовчан. 

Востаннє Україна вигравала медалі чемпіонатів Європи з фігурного катання у 2006 році. Тоді на передолімпійській континентальній першості у Ліоні наш танцювальний дует Олена Грушина і Руслан Гончаров піднявся на другу сходинку п'єдесталу пошани. 

Змагання розпочнуться 20 січня короткою програмою спортивних пар, а завершаться 24 січня довільною програмою жінок. На 25 січня заплановані показові виступи чемпіонів і призерів європейської першості. 

Нагадаємо, що цього року українська спортивна пара Волосожар-Морозов вперше в кар'єрі вийшла у фінал "Гран-прі". Саме ці спортсмени і є єдиними українськими претендентами на медалі європейської першості. 

Наприкінці грудня у Києві пройшов чемпіонат України з фігурного катання, але на жаль він, як і минулого разу, пройшов майже "інкогніто", у тісному залі "Крижинка", практично без глядачів, адже ніде не було жодної реклами змагань.

Оскільки в Україні нема нормальних умов для тренувань, наші провідні фігуристи усе частіше виїжджають за кордон, а дехто там і залишається. Варто пригадати лише Альону Савченко, яка минулого року принесла на чемпіонаті світу титул Німеччині, у парі з Робіном Шолкови.

Читайте також:
Фігуристка Кавагучі стане росіянкою
Українські фігуристи дебютують у фіналі "Гран-прі"
Волосожар і Морозов стали третіми у Москві


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: