Футбол планують виключити з Олімпіад

Найпопулярніша гра світу - футбол - може бути виключена з числа олімпійських видів спорту.

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) попередило ФІФА та УЄФА про можливість виключення футболу з числа олімпійських видів спорту, після того, як обидві футбольні асоціації відмовилися від виконання нових антідопінгових правил.

Згідно з новим вимогам WADA, спортсмени повинні звітувати про своє місцезнаходження з точністю до години для проходження допінг-тестів в періоди між змаганнями. Зазначене правило включене в новий антідопінговий кодекс, який вступив в силу 1 січня 2009 року.

На думку футбольних чиновників між особистими та командними видами спорту існують суттєві відмінності, і ці правила повинні застосовуватися не до окремих футболістів, а до команд. Крім того, ФІФА та УЄФА вважають, що такі перевірки повинні проводитися тільки на тренувальних базах команд, а не під час відпусток.

"Я знаю, що представники інших командних видів спорту не поділяють цю точку зору. Заяви ФІФА та УЄФА - це виклик системі, яка відіграє важливу роль. Якщо так буде продовжуватися, нам доведеться винести це питання на розгляд нашого керівництва.

Наслідки можуть бути найрізноманітніші. Статут МОК передбачає можливість виключення з програми Олімпійських ігор будь-якої федерації, яка не виконує вимоги", - заявив генеральний секретар WADA Девід Хаумен.

Читайте також:

УЄФА назве клуби, замішані в договірних матчах

Зідан назвав кращого футболіста світу

Нападаючого "Динамо" замінили на форварда "Шахтаря"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: