Футболіст, який на смерть збив трьох людей, намагався вбити себе

Владислав Піскун залишається під вартою і перебуває в украй пригніченому стані. Президент ФК "Севастополь" публічно заявив, що не буде допомагати захиснику свого клубу.

За словами міліції, футболіст Владислав Піскун, який збив матір з двома дітьми, після надання йому медичної допомоги залишається під вартою і перебуває в украй пригніченому стані.

За інформацією друзів загиблої сім’ї, Піскун навіть намагався накласти на себе руки в ізоляторі. Його подруга, яка у момент катастрофи була на передньому пасажирському сидінні, залишається у відділенні травматології 1-ї міської лікарні без серйозних наслідків для здоров'я.

Піскун разом з нею жив останнім часом на знімній квартирі, хоча у нього є 5-річна донька та дружина, з якою він ще офіційно не розлучився.

У футбольній команді кажуть, що два останніх місяці Влад знаходиться в депресивному стані - пропустив багато ігор через серйозну травму хребта і були сумніви в продовженні його кар'єри.

Зазначається, що права він отримав лише півтора роки тому і спочатку їздив на Hуundai, перш ніж купив кабріолет BMW.

Президент ПФК "Севастополь" Олександр Красильников публічно заявив, що не буде допомагати захиснику свого клубу "виплутуватися" з цієї історії: "Ми від нього не відхрещуємося, просто те, що він накоїв, це розуму не зрозуміло і несумісно з нашою командою".

Дівчаток і їхню маму ховатимуть у середу, прощання - з 10.00 у Володимирському соборі.

Нагадаємо, 21 листопада Піскун, рухаючись по вулиці Севастополя на чорному кабріолеті BMW, не впорався з керуванням і на великій швидкості вилетів на тротуар.

Там автомобіль на смерть збив жінку з двома дочками - дворічна дівчинка була в колясці, а п'ятирічна йшла поруч з матір'ю. Повідомлялося, що пасажирка, яка їхала з Піскуном, померла в лікарні, але потім з'ясувалося, що вона жива та перебуває на лікуванні.

Читайте також:

Футболістові, який збив на смерть жінку з дітьми, загрожує до 10 років в'язниці

За кермом БМВ, що вбив жінку та двох дітей у Севастополі, був футболіст

У Севастополі BMW насмерть збив жінку з дітьми на тротуарі

ВідеоУ Севастополі BMW насмерть збив жінку з дітьми на тротуарі

Залиште свій коментар

Наступна публікація