Колесніков "кинув" студентів з квитками на відкриття "Олімпійського"

Віце-прем'єр-міністр обіцяв 15 тисяч квитків на відкриття НСК "Олімпійського" розподілити між вишами столиці

Студенти вищих навчальних закладів Києва не отримали від віце-прем'єр-міністра інфраструктури Бориса Колеснікова обіцяних 15 тисяч квитків на відкриття НСК "Олімпійського", які мали бути розподілені між вишами столиці.

Про це повідомили у Всеукраїнській студентській раді. За інформацією ради, студентські організації отримали лише маленьку частку квитків, що були заплановані для студентів.

"Якщо враховувати, що ціна квитка у касах 800 гривень, то хтось може дуже непогано заробити на студентах, які так і не отримають своїх квитків на відкриття стадіону", - наголосила очільниця Всеукраїнської студентської ради Анастасія Сабова.

"Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний авіаційний університет, Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова отримали лише по 400 квитків", - зазначила Сабова.

"Дещо менші виші – Київський національний торговельно-економічний університет, Національний університет харчових технологій, Національний транспортний університет, Київський національний лінгвістичний університет – по 200. Національний медичний університет отримав близько 100. Але загальна кількість аж ніяк не дотягує до обіцяних 15 або хоча б 10 тисяч", - наголосила вона.

За її словами, питанням мала опікуватися столична мерія.

"Борис Колесніков зазначав, що реалізацією квитків буде займатися київська мерія. Однак, очевидно, що чиновники десь недопрацювали", - наголосили у Всеукраїнській студентській раді.

Як повідомлялося, раніше Колесніков обіцяв, що на відкриття "Олімпійського" близько 15 тис. квитків буде роздано київським студентам та школярам через мерію міста.

Раніше повідомлялося, 3 жовтня в касах київського Палацу Спорту розпочався продаж квитків на урочисте відкриття НСК "Олімпійський".

Читайте також:

Збірна України отримала запрошення на відкриття "Олімпійського"

Футболісти збірної України мріють потрапити на відкриття "Олімпійського"

Студентів "добровільно" водили працювати на тестовому відкритті "Олімпійського"

На відкриття "Олімпійського" квитки коштують по 100 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: