Як виглядатиме київський стадіон (відео)

Реконструкція головного стадіону України на даний момент оцінюється у 303 млн. доларів.

У середу було прийнято рішення щодо проекту будівництва НСК "Олімпійський". Рішення прийняла архітектурно-містобудівна рада Києва.

На раді було прийнято техніко-економічне обґрунтування реконструкції існуючих і будівництва нових споруд Національно-спортивного комплексу (НСК) "Олімпійський".

Презентація проекту оновленого НСК "Олімпійський"
УНІАН
Презентація проекту оновленого НСК "Олімпійський"
Проект розробила проектна організація німецької компанії GMP . За словами головного архітектора міста Василя Присяжнюка, проект коштував 21,85 млн. євро, а сама реконструкція стадіону на даний момент оцінюється у 303 млн. доларів.

За словами головного архітектора проекту Романа Хеппа Хоффмана, загальна кількість місць на новому стадіоні складе близько 72 тисяч. При цьому чиста кількість місця, з яких глядачі матимуть найкращий вид на спортивну арену без будь-яких перешкод, складе всього 52 тисячі.

"Хоча, якщо ми посунемо рекламні банери на 2 метри вперед, то чиста місткість стадіону складе 62 тисячі глядачів.", – додав німецький проектант.

При цьому на першому рівні розташується VIP-зона і бізнес-ложа. У цоколі стадіону буде комерційна зона, а також приміщення для преси.

За словами директора стадіону у просторі скляного павільйону під трибунами другого ярусу можливо будуть проводитися комерційні виставки, також розробляється проект кінотеатру, з яким поки що не згодні німецькі архітектори.

У підземному рівні запроектована парковка на 400 машиномісць тільки для VIP-гостей. За словами Хеппа Хоффманна, основні шляхи евакуації глядачів будуть направлені в Лабораторний провулок, вулиці Димитрова та Велику Васильківську, бульвар Лесі Українки.

НСК "Олімпійський" був збудований наприкінці 30-х років і відкритий 1946 року. У 1980 році на його арені проводилися групові матчі з футболу московської Олімпіади-80.

Запланована реконструкція пов'язана з проведенням фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

ВідеоНімці показали майбутній вигляд стадіону

ВідеоЯким буде оновлений стадіон

ВідеоСтворено новий "образ" стадіону у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: