Російський екіпаж лідирує на ралі "Дакар"

Лідерами ралі "Дакар" після 10-го етапу є Карлос Сайнс (автомобілі), Марк Кома (мотоцикли) та Володимир Чагін (вантажівки).

Екіпаж російського "КамАЗа" Володимира Чагіна продовжує впевнено лідирувати після 10 етапів у загальному заліку на ралі "Дакар-2009", яке проходить у Чилі. У вівторок Чагін фінішував першим.

Чагін лідирує у загальному заліку, на другому місці інший росіянин Кабіров, який відстає на 9,46 хв., на третьому – голландець де Рой, який поступається лідеру 32,18 хв.

Через погодні умови і складну місцевість організатори "Дакар-2009" були вимушені істотно скоротити маршрут десятого етапу, який обіцяв бути найдовшим на ралі. У результаті спортсмени проїхали 476 залікових кілометрів замість 670 запланованих.

Серед легкових машин лідерство зберігає іспанець Карлос Сайнс, який виграє шостий поспіль етап. У розряді мотоциклістів переможцем етапу став іспанець Хорді Віладомс, а в загальному заліку першість утримує іспанець Марк Кома.

11-й етап "Дакара" відмінений. Уся техніка піде з Копьяпо у Фьямбалу, уникнувши проходження спец ділянки. Причина відміни етапу – сильний туман на всьому майбутньому маршруті. Сьогодні учасники "Дакара" повернуться до Аргентини.

До фінішу "Дакара"-2009", таким чином, залишилося лише три етапи.


Читайте також:
Україна залишає ралі-рейд "Дакар-2009"
На "Дакарі" російський екіпаж зняли зі змагань

Перша смерть на "Дакарі-2009"

ВідеоМаршрут 10-го етапу "Дакара" скорочено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: