Шевченко допоміг Абрамовичу в переговорах з Анчелотті

Андрій Шевченко виступав перекладачем на переговорах власника "Челсі" з тренером "Мілана".

Нападник "Мілана" Андрій Шевченко, права на якого належать "Челсі", допоміг власнику лондонського клубу Роману Абрамовичу в переговорах з головним тренером "Мілана" Карло Анчелотті.

По ходу сезону-2008/09 власник лондонського клубу вів переговори з тренером "Мілана" в тому числі й за допомогою Шевченка, який іноді виступав перекладачем.

Найближчим часом Анчелотті повинен підписати контракт з "Челсі" та змінити на посту тренера "аристократів" Гууса Хіддінка. За інформацією італійських ЗМІ, у лондонському клубі італієць отримуватиме п'ять мільйонів євро на рік.

Однак сам Анчелотті сказав наступне: "Я чекаю на рішення клубу. Готовий продовжити роботу біля керма команди, якщо мене про це попросять. Щось конкретне про своє майбутнє зможу сказати на наступному тижні після бесіди з керівництвом "Мілану". Говорячи про можливий перехід в "Челсі", підкреслю, що на найближчий час у мене не заплановано жодних зустрічей з Романом Абрамовичем".

Зазначимо, що Абрамович намагався запросити Анчелотті в "Челсі" влітку 2008 року, але, зробивши офіційну пропозицію, отримав відмову.

Що стосується Шевченка, то його договір оренди закінчується в кінці червня 2009 року, і де Андрій продовжить кар'єру, поки невідомо.

Читайте також:

Андрій Шевченко: про моє майбутнє запитайте у Абрамовича

Анчелотті підпише з "Челсі" 4-річний контракт

Абрамович відмовився від Хіддінка через "політичні ускладнення"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: