Тимошенко виділить 10 мільярдів на Євро-2012

За рахунок цих грошей уряд будуватиме усі об’єкти, дороги і метро у тих містах, які приймають Євро-2012.

Український уряд ініціює розгляд у Верховній Раді законопроекту щодо фінансування підготовки та проведення в Україні Чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Про це 25 червня заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час робочої поїздки до Львова.

Юлія Тимошенко підкреслила, що питання фінансування проведення Євро-2012 постає постійно, тому Уряд, народні депутати спільно з Національним банком ініціюють розгляд у парламенті спеціального законопроекту щодо фінансування Євро-2012, який дозволить отримати реальні надходження на суму до 10 мільярдів гривень у цьому році.

"Ми будемо за рахунок цих грошей будувати усі об’єкти, дороги і метро у тих містах, які приймають Євро-2012, а також у тих містах, які б мали приймати, однак були відхилені комітетом УЄФА", - наголосила прем’єр-міністр.

Юлія Тимошенко зазначила, що сьогодні й завтра у парламенті відбуватимуться знакові голосування: "Я сподіваюсь, що за цей закон буде понад 400 голосів, бо дійсно попередній переговорний процес про це говорить. І я сподіваюсь, що сьогодні-завтра ми це зробимо, щоб стабілізувати фінансування Євро-2012".

Юлія Тимошенко також заявила, що вона бере під свій патронат будівництво всіх об`єктів для проведення в Україні Євро-2012.

Читайте також:

Тимошенко взяла під опіку всі об`єкти Євро-2012

Львів вже проґавив Євро-2012

Харків отримає мільярд гривень на підготовку до Євро-2012

Уряд затвердив проект реконструкції НСК "Олімпійський"

ВідеоТимошенко взяла під опіку об`єкти Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: