УЄФА віднесла політичну стабільність в Україні до стратегічно важливих питань

Керівництво європейського футболу зацікавилося українською політикою і сподівається на те, що вона буде стабільною.

Питання політичної стабільності в Україні, яка є приймаючою стороною Євро-2012, віднесене УЄФА до списку стратегічно важливих.

Про це повідомив президент Федерації футболу України Григорій Суркіс на парламентських слуханнях "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу".

"Питання політичної стабільності в державі, яка є приймаючою стороною, віднесене нашими європейськими партнерами до списку стратегічно важливих. Тому я глибоко переконаний, що будь-які аспекти процесу підготовки до турніру повинні бути деполітизованими і недоторканими у стінах законодавчого органу. А також не ставати заручниками жодних кон’юнктурних рішень, у тому числі і кадрових", - заявив Григорій Суркіс.

Суркіс також виступив за створення в Верховній раді постійно діючої спеціальної депутатської комісії "швидкого реагування" при Оргкомітеті, який очолює віце-прем'єр-міністр Іван Васюник. "Ефективність скоординованої роботи центральних органів виконавчої влади спільно з оперативним законодавчим штабом незрівнянно зросла б, а її наслідки відразу позитивно позначилися б на контрольних оцінках нашої діяльності з боку УЄФА. Адже, виконуючи свої зобов’язання у рамках проекту Євро-2012, Україна дедалі частіше поставатиме перед необхідністю негайного внесення змін та доповнень у діюче законодавство і застосування нових норм на практиці буквально "з коліс". Таким чином − законодавча та виконавча гілки влади приречені вже сьогодні на пошуки таких форматів співробітництва, які б забезпечували кінцевий результат у більш гнучкому режимі взаємодії з УЄФА.", - зазначив президент ФФУ.

Підсумовуючи виступ, президент ФФУ поінформував учасників парламентських слухань, що у квітні нашу країну з офіційним візитом вдруге відвідає президент УЄФА Мішель Платіні. "Він планує зустрітися з керівництвом держави та іншими офіційними особами, причетними до підготовки турніру. Його особисті враження від поїздки − це своєрідний депозит, яким українська політична еліта дуже вигідно може скористатися вже у найближчій перспективі", - наголосив Григорій Cуркіс.

Читайте також:

Президента Прем'єр-ліги знову не обрано!

В УЄФА відповіли на заяву Віктора Ющенка

Франція допоможе Україні з Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: